Schedule & Scores for Friday, October 7, 2016:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Evans20 @ 21Cypress Creek  
Jones85 @ 10Boone  
Jupiter Christian43 @ 0Landmark Christian  
Cocoa Beach2 @ 0Cornerstone Charter Academy  
East River43 @ 7Freedom (Orlando)  
Boynton Beach1 @ Seminole Ridge  
Suncoast @ 6Cardinal Newman  
Hialeah-Miami Lakes @ 6American  
Clewiston @ 8Monsignor Pace  
Ridge7 @ 0Lake Region  
Trinity Prep5 @ Carrollwood Day  
Plant27 @ 0Sickles  
Naples42 @ 34Lely  
Navarre17 @ 13Escambia  
Carol City70 @ 3Southwest  
South Fort Myers50 @ 21Ida Baker  
Boyd Anderson2 @ 0Coral Springs  
West Florida56 @ 7Pensacola Catholic  
Sandalwood23 @ Lee County HomeSchool  
Sandalwood3 @ Lee  
Pace34 @ 55Tate  
Hillsborough35 @ 28Jefferson  
Homestead @ 2Miami  
North Marion8 @ Lake Worth  
Tampa Bay Tech14 @ 38Armwood  
Rickards75 @ 0Florida A&M  
Hallandale18 @ 6Coconut Creek  
North Florida Christian21 @ 37Florida State University  
Alonso0 @ 30Robinson  
Milton21 @ 34Crestview  
Dunbar41 @ 0Island Coast  
Taravella @ 5Hollywood Hills  
Newsome20 @ 23Steinbrenner  
Gaither48 @ 0Freedom (Tampa)  
Everglades10 @ 0South Plantation  
Cooper City0 @ 2Western  
Holmes County39 @ 14Sneads  
First Baptist Academy54 @ 7Community School of Naples  
Ribault20 @ Jackson (Jacksonville)  
Bloomingdale21 @ 45Plant City  
Strawberry Crest0 @ 49Durant  
Keystone Heights @ 15Belleview  
Varela4 @ Hialeah Gardens  
Lafayette20 @ 21Freeport  
Leon @ Kathleen  
Walton0 @ 49Gulf Breeze  
Northview34 @ 15Liberty County  
West Boca Raton @ 11Palm Beach Gardens  
East Bay17 @ 6Lennard  
Golden Gate20 @ 13Estero  
Bay7 @ 20East Gadsden  
Piper16 @ 7Douglas  
Fernandina Beach @ 9Bradford  
Baldwin2 @ 0Stanton  
Jupiter @ Forest Hill  
Arlington Country Day @ 21Episcopal  
Cape Coral0 @ 28Lehigh  
Blountstown20 @ 6Marianna  
Brandon3 @ 6Spoto  
Stranahan @ 5South Broward  
Rutherford16 @ 35Arnold  
Middleton6 @ 28Chamberlain  
Gulf Coast15 @ 11Barron Collier  
Palmetto Ridge13 @ 43Immokalee  
Port St. Joe25 @ 32Taylor County  
Florida Christian0 @ 2Coral Shores  
West Broward3 @ 29McArthur  
Maclay43 @ 27North Bay Haven Academy  
Boca Raton Christian @ 13Warner Christian  
Baker35 @ 9South Walton  
Champagnat Catholic2 @ 0Calusa Prep  
Coral Glades0 @ 2Key West  
Bishop Verot21 @ 39East Lee County  
Graceville20 @ 21West Gadsden  
Pembroke Pines Charter6 @ 32Pompano Beach  
Jay35 @ 48Cottondale  
Cypress Lake19 @ 20Lemon Bay  
Leto0 @ 27Blake  
Aucilla Christian @ 20Oak Hall  
St. Stephens Episcopal41 @ 18Out-of-Door Academy  
Evangelical Christian7 @ 25Neumann  
Merritt Island Christian @ 17Halifax Academy  
Miami Country Day @ 11Marathon  
Franklin County21 @ 35Bozeman  
International Community6 @ 33Orlando Christian Prep  
Temple Christian Academy @ 2Oasis  
Bell Creek Academy6 @ 44Northside Christian  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)