Schedule & Scores for Saturday, October 23, 2010

ClassAway   HomeLocation
Timber Creek31 @ 7Colonial  
Cypress Creek16 @ 13Gateway  
5A Oak Ridge0 @ 1Dr Phillips  
Village Academy12 @ 49St. Andrews  
Ocoee7 @ 33Olympia  
Apopka43 @ 29East Ridge  
Seminole (Seminole)3 @ 9Pinellas Park  
Astronaut0 @ 34Cocoa  
Suncoast0 @ 46Park Vista  
Vero Beach17 @ 0Centennial  
Central (Brooksville)0 @ 77Gainesville  
Berkeley Prep20 @ 27Fort Meade  
Manatee35 @ 6Riverview (Sarasota)  
Mariner30 @ 16North Fort Myers  
Benjamin35 @ 28Calvary Christian Academy (Fort Lauderdale)  
Plant34 @ 7Alonso  
South Sumter0 @ 46Jones  
Boyd Anderson31 @ 34Blanche Ely  
Yulee38 @ 34University Christian  
First Academy (Leesburg)79 @ 28Peniel Baptist Academy  
Norland40 @ 6Hialeah Gardens  
Wharton36 @ 14Freedom (Tampa)  
Pasco0 @ 1Land OLakes  
Crestview54 @ 32Mosley  
North Florida Christian0 @ 43Trinity Christian  
Choctawhatchee38 @ 31Washington (Pensacola)  
Fort Walton Beach13 @ 31Niceville  
Barron Collier7 @ 13Naples  
Escambia7 @ 51Navarre  
Chiles14 @ 29Wakulla  
Forest40 @ 41Sandalwood  
Estero28 @ 31Hardee  
Lake Mary Prep6 @ 38Trinity Prep  
Landmark Christian25 @ 13All Saints Academy  
Citrus28 @ 35Nature Coast Tech  
Holmes County12 @ 20Baker  
Matanzas3 @ 29St. Augustine  
Nova0 @ 50South Broward  
Varela13 @ 35Braddock  
Leon10 @ 15Lincoln  
West Boca Raton20 @ 14Olympic Heights  
Boca Ciega26 @ 28Largo  
Golden Gate29 @ 32East Lee County  
John Carroll Catholic15 @ 46First Academy (Orlando)  
Eustis6 @ 30Hernando  
Fernandina Beach14 @ 49Interlachen  
Steinbrenner24 @ 25Strawberry Crest  
Douglas3 @ 41Northeast (Oakland Park)  
Arlington Country Day6 @ 26Potters House Christian  
Booker32 @ 62Southeast  
Blountstown41 @ 21Port St. Joe  
Holy Trinity Episcopal14 @ 49Melbourne Central Catholic  
Middleburg14 @ 28First Coast  
Mater Academy Charter6 @ 41Westland Hialeah  
Lee28 @ 24Wolfson  
Ferguson41 @ 14Southwest  
Bradenton Christian65 @ 14First Baptist Academy  
Bell12 @ 13Northside Christian  
Barrington Christian Academy12 @ 20Archbishop Curley  
Orangewood Christian47 @ 37Central Florida Christian Academy  
Englewood20 @ 40Stanton  
Dixie Hollins3 @ 7Blake  
Keswick Christian50 @ 26Calvary Christian (Clearwater)  
Aucilla Christian21 @ 6Oak Hall  
Orlando Christian Prep0 @ 49Agape Christian Academy (Orlando)  
St. John Lutheran41 @ 0Masters Academy (Oviedo)  
Premier Academy14 @ 0Victory Prep Christian Academy  
Mount Dora Bible25 @ 19Seffner Christian  
Gulf33 @ 20Anclote  
The Villages Charter45 @ 21Trenton  
St. Joseph29 @ 36Woods Haven Prep Academy  
Miami Country Day13 @ 14Westminster Christian  
John Paul II Catholic6 @ 56Munroe  
South Walton41 @ 14Sneads  
Florida Christian Institute0 @ 40West Oaks  
St. John's Country Day7 @ 41St. Francis Catholic  
Ocala Christian20 @ 6Hernando Christian Academy  
Cedar Creek Christian0 @ 1Eastland Christian  
Hillsborough Baptist25 @ 60Beacon of Hope Christian  
Vanguard (Ocala)13 @ 14North Marion  
Seminole (Sanford)41 @ 23Lake Brantley  
Atlantic (Port Orange)66 @ 50Christs Church Academy  
Palmetto (Palmetto)31 @ 27Port Charlotte  
Faith Baptist Christian20 @ 50Seven Rivers Christian  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)