Schedule & Scores for Friday, October 15, 2010:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Frostproof22 @ 29Lake Region  
4A West Orange0 @ 42Olympia  
Somerset Academy0 @ 41Archbishop Carroll  
Gulliver Prep38 @ 39Chaminade-Madonna  
Heritage13 @ 41Liberty  
Sebring0 @ 30Winter Haven  
1A / 3A Jupiter Christian45 @ 13Vista Ridge CO  
Jensen Beach35 @ 21Port St. Lucie  
Summit Christian12 @ 72Moore Haven  
Lake Nona21 @ 28Celebration  
Lake Howell14 @ 42Colonial  
Oviedo23 @ 13Flagler Palm Coast  
Hagerty36 @ 14St. Cloud  
Harmony20 @ 34Bishop Moore  
Jenkins54 @ 47Haines City  
Glades Central31 @ 35Dillard  
Melbourne16 @ 7Viera  
Vero Beach24 @ 7South Fork  
Santaluces19 @ 27Boca Raton  
Lake Gibson67 @ 31Auburndale  
Kathleen22 @ 28South Sumter  
Lakeland41 @ 16Ridge  
Merritt Island14 @ 3Martin County  
Fort Meade37 @ 0Avon Park  
Trinity Prep40 @ 0Father Lopez  
Manatee24 @ 7Braden River  
Lemon Bay34 @ 0LaBelle  
Venice14 @ 33Charlotte  
Coral Springs Christian25 @ 7Boca Raton Christian  
Dade Christian31 @ 28Westminster Christian  
Sebastian River12 @ 28Westwood  
Cocoa24 @ 7Space Coast  
St. Thomas Aquinas23 @ 7Miramar  
Bolles56 @ 27Yulee  
Fletcher35 @ 6Parker  
Madison County27 @ 13Lincoln  
First Coast40 @ 13Jackson (Jacksonville)  
South Fort Myers41 @ 0Ida Baker  
Boyd Anderson41 @ 14Deerfield Beach  
Plantation43 @ 6Piper  
East Gadsden20 @ 26Florida A&M  
Columbus29 @ 7Northwestern  
Ponte Vedra36 @ 21Menendez  
Killian15 @ 22Edison  
First Academy (Leesburg)38 @ 22Hernando Christian Academy  
Pace20 @ 12Rickards  
South Plantation12 @ 27Hollywood Hills  
Norland34 @ 6Carol City  
Flanagan40 @ 9Nova  
Island Coast21 @ 11Cape Coral  
Trinity Catholic38 @ 6Eastside  
South Dade28 @ 21Key West  
Cardinal Gibbons30 @ 14Blanche Ely  
Seminole Ridge13 @ 7Palm Beach Gardens  
White34 @ 13Mandarin  
Sickles6 @ 28Durant  
Tampa Catholic14 @ 0Clearwater Central Catholic  
Western23 @ 27Cypress Bay  
Bartow17 @ 14Okeechobee  
Leonard35 @ 22Suncoast  
Milton21 @ 27Crestview  
East Lee County28 @ 18Lehigh  
Forrest13 @ 48Ribault  
Dunbar13 @ 45Riverdale  
Pine Crest31 @ 6Inlet Grove  
Escambia13 @ 27Pensacola Catholic  
Admiral Farragut46 @ 7Santa Fe Catholic  
Newsome57 @ 7Leto  
Belen Jesuit21 @ 14Glades Day  
Dr Krop10 @ 14Coral Reef  
Atlantic Coast35 @ 14University Orange City  
Newberry0 @ 48North Marion  
Chamberlain1 @ 0Armwood  
Forest45 @ 26Lake Weir  
Estero27 @ 34Fort Myers  
Citrus14 @ 35Tavares  
Cooper City13 @ 34Archbishop McCarthy  
Orange Park42 @ 14Palatka  
Trinity Christian Academy (Deltona)20 @ 0Orangewood Christian  
Reagan7 @ 41Ferguson  
Nease0 @ 10St. Augustine  
Chiefland27 @ 48Hamilton County  
Dixie County14 @ 15Wildwood  
Plant City20 @ 7Gaither  
Keystone Heights19 @ 36The Villages Charter  
King9 @ 7Tampa Bay Tech  
Coral Springs33 @ 7Douglas  
Northview13 @ 27Freeport  
Liberty County48 @ 7Graceville  
Boca Ciega26 @ 42St. Petersburg  
Bozeman0 @ 35Holmes County  
Eustis0 @ 16Crystal River  
Jupiter38 @ 18Palm Beach Lakes  
Steinbrenner27 @ 24Middleton  
Bayshore20 @ 33Lakewood Ranch  
Zephyrhills0 @ 59Sunlake  
Blake0 @ 42Hillsborough  
Stranahan40 @ 14McArthur  
Middleburg24 @ 31Bartram Trail  
Arnold6 @ 30Pensacola  
Rutherford7 @ 28Bay  
Neumann46 @ 17First Baptist Academy  
St. Petersburg Catholic0 @ 69Robinson  
Palmetto Ridge45 @ 13Immokalee  
Port St. Joe34 @ 28West Gadsden  
Lee20 @ 40Raines  
Mourning0 @ 48Miami Country Day  
River Ridge17 @ 38Springstead  
Belleview29 @ 50West Port  
Paxon35 @ 18Englewood  
Champagnat Catholic12 @ 18Mater Academy Charter  
Hudson0 @ 62Fleming Island  
Coral Glades13 @ 10Monarch  
Cambridge Christian15 @ 35Indian Rocks Christian  
Chipley68 @ 21Maclay  
Miami Springs19 @ 20American  
Sneads6 @ 49Vernon  
Seffner Christian34 @ 49Shorecrest Prep  
Archbishop Curley14 @ 7Marathon  
Bishop Snyder14 @ 10Bell  
Gulf24 @ 10Mitchell  
Northside Christian7 @ 46Calvary Christian (Ormond Beach)  
Gateway Charter0 @ 42Coral Springs Charter  
South Walton35 @ 0Jay  
Wewahitchka24 @ 56Franklin County  
All Saints Academy29 @ 14Merritt Island Christian  
Ocala Christian6 @ 46Carrollwood Day  
American Heritage (Delray Beach)42 @ 0Kings Academy  
Osceola (Kissimmee)49 @ 7Poinciana  
Northeast (Oakland Park)28 @ 6Coconut Creek  
Atlantic (Port Orange)14 @ 42Astronaut  
Central (Fort Pierce)35 @ 20Treasure Coast  
Woods Haven Prep Academy6 @ 55Warner Christian  
MacArthur North0 @ 14Barrington Christian Academy  
Catholic (Baton Rouge) LA 30 @ 42Pine Forest  
Central (Phenix City) AL 38 @ 35Fort Walton Beach  
Brother Martin LA 42 @ 31Tate  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)