Schedule & Scores for Friday, October 3, 2008

ClassAway   HomeLocation
5A Port Charlotte38 @ 14Lemon Bay  
3A Frostproof34 @ 6Avon Park  
Satellite7 @ 44Eau Gallie  
Monsignor Pace0 @ 35Riverview (Sarasota)  
Celebration9 @ 42Liberty  
Lake Placid0 @ 42Braden River  
Auburndale6 @ 7Jenkins  
Sebring42 @ 55Jensen Beach  
Winter Haven7 @ 24Lake Wales  
Evans20 @ 14Oak Ridge  
Colonial0 @ 38Freedom (Orlando)  
Boone31 @ 0West Orange  
Gateway0 @ 40Deltona  
Glades Day41 @ 49Okeechobee  
East Ridge47 @ 25Tavares  
Apopka21 @ 19Edgewater  
Olympia42 @ 0Cypress Creek  
South Lake21 @ 17Crystal River  
Lyman7 @ 13Lake Mary  
Oviedo21 @ 23Columbia  
Winter Springs26 @ 17Hagerty  
Poinciana0 @ 42Osceola (Kissimmee)  
Osceola (Seminole)27 @ 29Seminole (Seminole)  
Boynton Beach8 @ 16Atlantic (Delray Beach)  
Hialeah-Miami Lakes14 @ 7Miami Springs  
Bishop Moore14 @ 17Melbourne Central Catholic  
Mainland28 @ 14Nease  
Space Coast24 @ 14Cocoa Beach  
Palm Bay0 @ 28Cocoa  
Clewiston26 @ 17American Heritage (Plantation)  
Clewiston26 @ 17American Heritage (Delray Beach)  
Treasure Coast13 @ 0Westwood  
Santaluces6 @ 42Park Vista  
Olympic Heights41 @ 14Spanish River  
Wellington0 @ 41Jupiter  
Forest Hill0 @ 19Cardinal Newman  
Kathleen21 @ 10Centennial  
Lake Region10 @ 13Ridge  
Merritt Island13 @ 16Bayside  
Rockledge57 @ 0Viera  
Titusville23 @ 24Melbourne  
University Orlando6 @ 35Dr Phillips  
Mulberry43 @ 0Tenoroc  
Clearwater Central Catholic7 @ 43Fort Meade  
Berkeley Prep26 @ 21Lake Highland Prep  
Pahokee12 @ 38Byrnes SC  
Lehigh7 @ 42South Fort Myers  
Venice42 @ 3Golden Gate  
North Port19 @ 39Booker  
Kings Academy64 @ 0Pope John Paul II  
Benjamin26 @ 11John Carroll Catholic  
Dade Christian49 @ 12Chaminade-Madonna  
Sebastian River28 @ 18Jones  
Washington (Pensacola)0 @ 35Pace  
Largo19 @ 7Dunedin  
Wakulla16 @ 6Blountstown  
South Sumter59 @ 23Citrus  
Trinity Christian27 @ 14Florida A&M  
Countryside14 @ 15Tarpon Springs  
Fleming Island28 @ 10Episcopal  
East Gadsden15 @ 52Madison County  
Miramar42 @ 6Flanagan  
Pensacola Catholic17 @ 10Gulf Breeze  
Yulee3 @ 63Bolles  
Killian21 @ 27Lakeland  
South Plantation24 @ 0Piper  
Wharton44 @ 21Plant City  
South Dade3 @ 16Sunset  
Royal Palm Beach29 @ 2West Boca Raton  
Baker County22 @ 0Ridgeview  
Jefferson0 @ 41Armwood  
Jackson (Jacksonville)28 @ 7Forrest  
Bishop Kenny42 @ 12Englewood  
Pinellas Park6 @ 59East Lake  
Pensacola17 @ 7Bay  
Fort Myers0 @ 31Charlotte  
Western7 @ 27McArthur  
University Christian34 @ 0Bishop Snyder  
Hialeah0 @ 21Carol City  
Hallandale49 @ 0Nova  
Deerfield Beach22 @ 16Coconut Creek  
Blanche Ely14 @ 13Northeast (Oakland Park)  
Seabreeze7 @ 35DeLand  
North Florida Christian27 @ 38Trinity Catholic  
Alonso27 @ 15Freedom (Tampa)  
Choctawhatchee48 @ 49Milton  
Jesuit14 @ 18Gaither  
Dunbar40 @ 21Cape Coral  
Barron Collier14 @ 21Bartow  
Mount Dora51 @ 24The Villages Charter  
Taylor County7 @ 27Suwannee  
Admiral Farragut6 @ 46Warner Christian  
Newsome17 @ 0Robinson  
Sunlake0 @ 28Land OLakes  
Buchholz28 @ 38Niceville  
Palatka32 @ 7Paxon  
Edison20 @ 14North Miami  
Boca Raton50 @ 13Suncoast  
Parker33 @ 30Wolfson  
Riverview (Riverview)14 @ 61Hillsborough  
Chamberlain21 @ 6East Bay  
Landmark Christian6 @ 37All Saints Academy  
Holmes County6 @ 40Marianna  
Trinity Christian Academy (Deltona)7 @ 51Pine Ridge  
Chiefland22 @ 57Lafayette  
Dunnellon27 @ 7Belleview  
Dixie County56 @ 6Jefferson County  
West Nassau16 @ 8Bradford  
South Miami0 @ 24Palmetto (Miami)  
St. Petersburg17 @ 2Boca Ciega  
Archbishop McCarthy21 @ 13Marathon  
Leon7 @ 14Florida State University  
Eustis13 @ 16Leesburg  
Fernandina Beach20 @ 17Keystone Heights  
North Broward Prep48 @ 6Calvary Christian Academy (Fort Lauderdale)  
Douglas0 @ 47Plantation  
Spruce Creek31 @ 26Gainesville  
Hardee21 @ 7Lakewood Ranch  
Shorecrest Prep0 @ 28Island Coast  
Brandon0 @ 10Durant  
Tate40 @ 21West Florida  
Stranahan0 @ 7Coral Glades  
Middleburg2 @ 28St. Augustine  
South Broward34 @ 12Cooper City  
Calvary Christian (Ormond Beach)42 @ 6Masters Academy (Oviedo)  
Middleton38 @ 8Blake  
Gulf Coast20 @ 23Naples  
St. Petersburg Catholic25 @ 31Cardinal Mooney  
Port St. Joe0 @ 38West Gadsden  
Williston28 @ 16Chiles  
West Broward0 @ 63Everglades  
Spoto6 @ 14Tampa Bay Tech  
Bradenton Christian3 @ 42Prep Learning Academy  
Freeport55 @ 7Franklin County  
LaBelle7 @ 56DeSoto County  
Stanton6 @ 42Fletcher  
Father Lopez24 @ 13Crescent City  
Hudson36 @ 39Mitchell  
Graceville28 @ 16Vernon  
Orangewood Christian10 @ 36Trinity Prep  
Palm Beach Lakes28 @ 6Lake Worth  
Lennard27 @ 46Leto  
Santa Fe22 @ 49Union County  
Wiregrass Ranch41 @ 49Lake Weir  
Sneads6 @ 30Jay  
Dixie Hollins19 @ 37Palm Harbor University  
PK Yonge42 @ 12Hamilton County  
Coral Park14 @ 35Miami Beach  
North Fort Myers25 @ 29Riverdale  
Cypress Lake48 @ 21Estero  
Taylor0 @ 59Wildwood  
Cottondale6 @ 34South Walton  
St. Andrews0 @ 33Inlet Grove  
Hawthorne0 @ 48Newberry  
Mount Dora Bible14 @ 34Carrollwood Day  
Evangelical Christian3 @ 10Bishop Verot  
Gulf52 @ 28Ridgewood  
Santa Fe Catholic14 @ 47Pine Castle Christian Academy  
Rocky Bayou Christian16 @ 54Bozeman  
Wewahitchka15 @ 35Liberty County  
Central Florida Christian Academy1 @ 0Agape Christian Academy (Orlando)  
St. Francis Catholic0 @ 49Branford  
Bronson14 @ 21Trenton  
Cedar Creek Christian14 @ 65St. John's Country Day  
Munroe6 @ 39Maclay  
Sheridan Hills Christian0 @ 30Zion Lutheran  
Academy at the Lakes25 @ 35Lakeside Christian  
Hernando Christian Academy18 @ 7St. Stephens Episcopal  
First Academy (Orlando)28 @ 0Calvary Christian (Clearwater)  
Seminole (Sanford)43 @ 0Lake Howell  
Academy6 @ 35Westminster Academy  
Bay Point8 @ 28Archbishop Carroll  
Randolph Southern GA 32 @ 16Aucilla Christian  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)