Schedule & Scores for Friday, October 19, 2018

ClassAway   HomeLocation
Hoover1 @ Vestavia Hills  
Muscle Shoals6 @ Athens  
Spain Park @ 0Oak Mountain  
Jackson9 @ Faith Academy  
Russell8 @ Calera  
Cullman @ 4Hartselle  
Central of Clay County @ 2Sylacauga  
Tuscaloosa County @ 7Hewitt-Trussville  
Oxford5 @ Clay-Chalkville  
Stanhope Elmore @ 1Opelika  
Fort Payne @ 6Hazel Green  
Homewood6 @ Carver (Birmingham)  
UMS-Wright Prep3 @ Escambia County  
Central (Hayneville) @ 16Goshen  
St. Pauls Episcopal14 @ Rain  
Blount0 @ Spanish Fort  
Prattville @ 8Auburn  
Monroe Academy18 @ Fort Dale Academy  
Foley @ 8Montgomery  
Russellville @ 2Walker  
Gadsden City2 @ Huntsville  
Baker @ 0Murphy  
Oneonta @ 5Anniston  
Tuscaloosa Academy2 @ Morgan Academy  
Northridge @ 2Pelham  
Marion County15 @ Meek  
McAdory0 @ Hueytown  
TR Miller4 @ Montgomery Catholic  
Leeds @ 9Handley  
Beauregard @ 4Carroll  
Pell City @ 8Pinson Valley  
Madison Academy4 @ Scottsboro  
Chilton County8 @ Marbury  
Gardendale7 @ Shades Valley  
Edgewood Academy @ 7Autauga Academy  
Reeltown23 @ Vincent  
Sweet Water12 @ Shields  
Charles Henderson @ 4Tallassee  
Etowah12 @ Alexandria  
Pickens County18 @ Berry  
Brooks12 @ West Limestone  
Fyffe4 @ North Sand Mountain  
Wetumpka11 @ Selma  
Boaz12 @ Southside (Gadsden)  
Arab1 @ Madison County  
Trinity Presbyterian @ 6Ashford  
Fayette County2 @ Haleyville  
Andalusia10 @ WS Neal  
Williamson @ 7Hillcrest (Evergreen)  
Lee-Scott Academy @ 12Glenwood  
Lincoln0 @ Childersburg  
Mobile Christian6 @ Excel  
Daleville1 @ Geneva County  
Horseshoe Bend @ 6Fayetteville  
Minor6 @ Chelsea  
Gordo @ 0Carbon Hill  
Linden22 @ Johnson (Thomaston)  
Greenville14 @ Wilcox Central  
Thompson @ 3Mountain Brook  
Fairfield9 @ Pleasant Grove  
Munford @ 1St. Clair County  
Lee (Huntsville)1 @ Buckhorn  
Briarwood Christian2 @ Ramsay  
Lanier @ 3Dothan  
Straughn @ 17Providence Christian  
Southern Choctaw3 @ Chickasaw  
Long @ 4Ariton  
Woodland @ 14Westbrook Christian  
St. James10 @ Prattville Christian Academy  
Grissom0 @ Florence  
Fultondale9 @ Hanceville  
Houston Academy4 @ Wicksburg  
Sardis9 @ Crossville  
Elmore County9 @ Dallas County  
Randolph County @ 6Saks  
Ragland @ 8Winterboro  
Jemison @ 16Demopolis  
Plainview @ 3New Hope  
Gulf Shores @ 9Daphne  
North Jackson22 @ West Morgan  
Sylvania @ 7Pisgah  
Rogers20 @ Elkmont  
Citronelle @ 7Vigor  
Keith @ 2Marion  
Moody0 @ Center Point  
Beulah4 @ Dadeville  
Sparkman @ 1James Clemens  
Red Bay9 @ Tanner  
Elba @ 3St. Lukes Episcopal  
Elba10 @ Red Level  
Weaver14 @ Glencoe  
Hackleburg @ 10Cherokee  
Susan Moore @ 4Geraldine  
Millry14 @ Fruitdale  
Flomaton @ 2Thomasville  
Baldwin County6 @ Robertsdale  
Wilcox Academy28 @ Sparta Academy  
Slocomb4 @ Geneva  
Ider @ 6Cedar Bluff  
West Point @ 4Corner  
Hooper Academy @ 5Clarke Prep  
Talladega3 @ Holtville  
Sheffield @ 10Colbert County  
Russell County @ 13Park Crossing  
Brookwood @ 17Bessemer City  
Monroe County @ 14Clarke County  
Hokes Bluff8 @ Cherokee County  
Alabama Christian Academy7 @ Booker T Washington  
Collinsville @ 0Sand Rock  
Abbeville20 @ Barbour County  
American Christian Academy11 @ Greensboro  
White Plains @ 9Jacksonville  
Lawrence County5 @ Hamilton  
Douglas @ 16Cleveland  
Samson12 @ Zion Chapel  
Westminster Christian11 @ Lauderdale County  
James Clemens0 @ Austin  
Jackson-Olin15 @ Helena  
Lynn @ 15South Lamar  
Hayden @ 6Dora  
Ranburne @ 0Ohatchee  
Lexington @ 4Hatton  
Comer @ 8Piedmont  
Addison21 @ Tharptown  
Ashville @ 2Cleburne County  
Leroy3 @ Blacksher  
Cottonwood0 @ Houston County  
Marengo Academy @ 23Chambers Academy  
Pike County8 @ Opp  
Headland11 @ Dale County  
Ardmore1 @ Guntersville  
Springville @ 11Jordan  
Hale County @ 3Oakman  
McIntosh @ 9Marengo  
Satsuma @ 3LeFlore  
Pleasant Valley @ 1Wellborn  
Shoals Christian9 @ Vina  
Billingsley @ 3Notasulga  
East Memorial Christian Academy @ 6Tabernacle  
Sumter Central3 @ West Blocton  
Locust Fork @ 8Midfield  
Lowndes Academy @ 6Escambia Academy  
New Brockton @ 13Highland Home  
RA Hubbard10 @ Valley Head  
Pleasant Home @ 2Florala  
Cordova6 @ Oak Grove  
Rehobeth @ 11Valley  
Central of Coosa County @ 9LaFayette  
Kingwood Christian @ 1Bessemer Academy  
Choctaw County @ 16Cottage Hill Christian Academy  
Montevallo6 @ Sipsey Valley  
Pennington3 @ Vinemont  
Section4 @ Asbury  
Brewer @ 6East Limestone  
Hatch14 @ Washington County  
Kate Duncan Smith DAR5 @ Priceville  
Ellwood Christian @ 23Isabella  
Southern Academy0 @ Pickens Academy  
Good Hope3 @ Curry  
Gaylesville3 @ Decatur Heritage Christian Academy  
Wadley24 @ Autaugaville  
Holt @ 16Lamar County  
Brilliant @ 13Hubbertville  
Columbia @ 18Decatur  
Talladega County Central9 @ Loachapoka  
Jackson Academy13 @ Abbeville Christian Academy  
Sumiton Christian @ 18Aliceville  
Bullock County1 @ Southside (Selma)  
Cold Springs3 @ Tarrant  
Springwood @ 10Lakeside  
Evangel Christian Academy @ 12Coosa Valley Academy  
Gaston8 @ West End (Walnut Grove)  
Clements9 @ Colbert Heights  
Phil Campbell1 @ East Lawrence  
Randolph12 @ Fairview  
Cherokee6 @ Phillips  
Appalachian @ 14Spring Garden  
McKenzie @ 17Brantley  
Calhoun @ 21Luverne  
Pope John Paul II19 @ Danville  
Meadowview Christian @ 10Cornerstone Christian (Columbiana)  
Georgiana17 @ Kinston  
Coosa Christian4 @ Woodville  
Greene County @ 11Winfield  
Verbena @ 18Lanett  
Holy Spirit Catholic @ 0Maplesville  
Freedom Academy11 @ Unbreakable Knights GA  
Victory Christian1 @ Donoho  
Southeastern8 @ Winston County  
Evangel Christian7 @ Ward Military Academy  
New Life Christian @ 18Russell Christian Academy MS  
North River Christian5 @ Lighthouse HomeSchool  
Central (Phenix City)19 @ Jefferson Davis  
Carver (Montgomery)5 @ Eufaula  
Lee (Montgomery)5 @ Enterprise  
Bryant (Irvington) @ 10McGill-Toolen  
Hillcrest (Tuscaloosa)3 @ Bryant (Cottondale)  
Central (Tuscaloosa)8 @ Shelby County  
Central (Florence)5 @ Wilson  
Mars Hill Bible12 @ Waterloo  
Trinity Christian (Opelika) @ 4Ashford  
Northside Methodist Academy @ 18Macon-East Montgomery Academy  
Jemison @ 2Albertville  
Snook Christian Academy @ 16Crenshaw Christian Academy  
Marshall Christian Academy @ 4Clay County Christian Academy  
Success Unlimited Academy @ 6Pike Liberal Arts  
St. Michael Catholic @ 14Bayside Academy  
Elberta @ 7St. Lukes Episcopal  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)