Schedule & Scores for Friday, November 3, 2017:

Class
Away
 
 
 
Home
Location
Montgomery Catholic10 @ Marbury  
McGill-Toolen10 @ Fairhope  
Carver (Birmingham)24 @ Greensboro  
Davidson19 @ Bryant (Irvington)  
Cullman2 @ Chelsea  
Fort Payne12 @ Anniston  
Homewood12 @ Bryant (Cottondale)  
Pelham16 @ Carroll Catholic  
Demopolis @ 13Auburn  
St. Pauls Episcopal @ 0UMS-Wright Prep  
Dothan2 @ Early County GA  
Piedmont22 @ Oneonta  
Murphy3 @ Vigor  
Florence @ 20Hewitt-Trussville  
Hazel Green @ 7Oak Mountain  
TR Miller14 @ WS Neal  
Decatur @ 20Sparkman  
Hillcrest (Evergreen)20 @ Aliceville  
Beauregard @ Russell  
Madison Academy @ 5Briarwood Christian  
Lauderdale County @ 4Brooks  
Sweet Water15 @ New Brockton  
Eufaula19 @ Valley  
Huntsville3 @ Athens  
Charles Henderson6 @ Northview  
Madison County4 @ Scottsboro  
Handley @ 19Central of Clay County  
Pinson Valley23 @ Pleasant Grove  
Fyffe21 @ Cleburne County  
Shades Valley @ 1Vestavia Hills  
Bessemer City @ 3Huffman  
Andalusia45 @ Straughn  
Lee-Scott Academy @ 17Monroe Academy  
Montgomery @ 17Baker  
Sylacauga @ 6Calera  
Midfield36 @ New Hope  
Linden22 @ Choctaw County  
Greenville @ 6McAdory  
Munford24 @ Cordova  
Carroll11 @ Bayside Academy  
Southside (Selma)19 @ Ellwood Christian  
Lanier4 @ Prattville  
Southern Choctaw @ 8Marengo  
Haleyville @ 0Central (Florence)  
Opp @ 5Elba  
Woodlawn @ 15Parker  
Grissom2 @ Brewer  
Theodore9 @ Foley  
Sardis18 @ Boaz  
Maplesville15 @ American Christian Academy  
Randolph County26 @ Ranburne  
Colbert County20 @ Russellville  
Albertville @ 11Guntersville  
Jemison7 @ Shelby County  
Gulf Shores6 @ Robertsdale  
St. Lukes Episcopal7 @ Cottage Hill Christian Academy  
Berry9 @ Verbena  
Oakman2 @ Corner  
Escambia County @ 10Faith Academy  
Keith13 @ Central (Hayneville)  
Moody @ 2Plainview  
Beulah1 @ Holtville  
Weaver @ 14Saks  
Baldwin County @ 5Daphne  
Vincent6 @ Victory Christian  
Selma @ 8Stanhope Elmore  
Notasulga @ 7LaFayette  
Luverne @ 7Flomaton  
Hokes Bluff23 @ Westbrook Christian  
Lawrence County @ 6West Point  
Barbour County @ 29Bullock County  
Vinemont @ 23Falkville  
Ariton35 @ Red Level  
West Limestone14 @ Ardmore  
East Lawrence @ 14Hatton  
Montgomery Academy @ 4Alabama Christian Academy  
Hayden @ 0Lincoln  
Lexington @ 8North Sand Mountain  
Wicksburg22 @ Ashford  
Ashville14 @ West End (Walnut Grove)  
Winston County @ 13Addison  
Booker T Washington @ 7Russell County  
Leroy22 @ Millry  
Geneva36 @ Calhoun  
Cottonwood @ 6Daleville  
Spring Garden @ 4Pleasant Valley  
Pike County24 @ Long  
Springville @ 25St. Clair County  
McIntosh @ 27Blacksher  
Isabella13 @ Thorsby  
Priceville @ 29Westminster Christian  
Sumter Central @ 47Oxford  
Oak Grove @ 26Hueytown  
Pleasant Home9 @ Zion Chapel  
Curry7 @ Carbon Hill  
Abbeville Christian Academy2 @ South Choctaw Academy  
Highland Home7 @ Prattville Christian Academy  
Montevallo @ 27Fultondale  
Goshen0 @ Brantley  
Kate Duncan Smith DAR27 @ Brindlee Mountain  
Phillips3 @ Hubbertville  
Donoho5 @ Woodland  
Crossville2 @ Geraldine  
Southern Academy @ 16Crenshaw Christian Academy  
Good Hope26 @ Hanceville  
Pike Liberal Arts @ 15Tuscaloosa Academy  
Autaugaville @ 25Hatch  
Sumiton Christian0 @ Marion County  
Clements11 @ Pope John Paul II  
Randolph @ 2Wilson  
Holly Pond @ 4Fairview  
Greene County27 @ Shields  
Tharptown @ 38Decatur Heritage Christian Academy  
Marion @ 22Hale County  
Fayetteville6 @ Comer  
Woodville @ 13Section  
Southside (Gadsden)19 @ Glencoe  
Mars Hill Bible30 @ Shoals Christian  
Asbury @ 6Southeastern  
Chickasaw @ 11Satsuma  
Helena2 @ Pell City  
Snook Christian Academy @ 3Northview FL  
IMG Academy FL 9 @ Hoover  
Tate FL 25 @ Smiths Station  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)