Schedule & Scores for Friday, October 21, 2011

ClassAway   HomeLocation
Hoover9 @ 17Mountain Brook  
Carver (Birmingham)6 @ 21Bessemer City  
Muscle Shoals48 @ 26Lee (Huntsville)  
Vestavia Hills28 @ 0Oak Mountain  
Spanish Fort42 @ 7Citronelle  
Austin38 @ 42Pell City  
Oxford66 @ 20Shades Valley  
Stanhope Elmore7 @ 28Wetumpka  
Homewood14 @ 23Pelham  
Daphne28 @ 38McGill-Toolen  
Demopolis41 @ 21Selma  
Wenonah14 @ 7McAdory  
Enterprise14 @ 35St. Pauls Episcopal  
Monroe Academy28 @ 15Ward Military Academy  
Dothan35 @ 0Northview  
Russellville54 @ 6Columbia  
Baker7 @ 39Blount  
Bryant (Cottondale)46 @ 12Wilcox Central  
Smiths Station14 @ 59Central (Phenix City)  
Reeltown14 @ 34Lineville  
Sweet Water56 @ 8McIntosh  
Fyffe37 @ 6Sand Rock  
Deshler62 @ 35Wilson  
Boaz8 @ 27Etowah  
Arab0 @ 38Albertville  
Clarke County13 @ 30Washington County  
Fayette County6 @ 34Midfield  
Williamson13 @ 63Fairhope  
Hewitt-Trussville28 @ 25Gadsden City  
East Limestone17 @ 14Athens  
Montgomery27 @ 47Bryant (Irvington)  
Saraland42 @ 28WS Neal  
Clarke Prep12 @ 14Autauga Academy  
Daleville22 @ 55Abbeville  
Horseshoe Bend22 @ 26Lanett  
Minor30 @ 27Tuscaloosa County  
Anniston47 @ 14Jacksonville  
Linden63 @ 0Marengo  
Geraldine21 @ 35Sardis  
Greenville14 @ 0Brookwood  
Huffman1 @ 0Clay-Chalkville  
Carroll34 @ 20Rehobeth  
Briarwood Christian42 @ 21Sylacauga  
Southside (Selma)26 @ 50Holt  
Straughn25 @ 8Ashford  
Southern Choctaw35 @ 7Blacksher  
Long26 @ 8Ariton  
Jordan26 @ 29Hayden  
Haleyville14 @ 17Corner  
LeFlore7 @ 35Vigor  
Faith Academy7 @ 21Gulf Shores  
Elmore County40 @ 23Holtville  
Maplesville69 @ 0Sunshine  
Randolph County28 @ 31Woodland  
Ragland30 @ 14Appalachian  
Colbert County0 @ 41Lauderdale County  
Jemison45 @ 54Greene County  
Restoration Academy53 @ 19Lakeside  
North Jackson30 @ 21Fairview  
Cleburne County34 @ 49Oneonta  
Robertsdale24 @ 14Baldwin County  
Berry56 @ 16Hubbertville  
LaFayette14 @ 21Ranburne  
Guntersville26 @ 13Cherokee County  
Moody20 @ 42Chelsea  
Carroll Catholic11 @ 12Fairfield  
Pickens Academy6 @ 48Bessemer Academy  
Escambia Academy32 @ 30Fort Dale Academy  
Red Bay35 @ 7Cherokee  
Elba80 @ 6Red Level  
Susan Moore10 @ 20Glencoe  
Northside27 @ 49Aliceville  
Hanceville42 @ 26Hamilton  
Dale County15 @ 41Luverne  
Flomaton57 @ 14Choctaw County  
Wilcox Academy36 @ 7Marengo Academy  
Hooper Academy22 @ 36Prattville Christian Academy  
Parrish40 @ 6Brilliant  
Sheffield27 @ 6West Morgan  
Russell County37 @ 34Booker T Washington  
Vincent26 @ 56American Christian Academy  
Bibb County56 @ 8West Blocton  
Hokes Bluff20 @ 42Weaver  
Alabama Christian Academy7 @ 10Hillcrest (Evergreen)  
Scottsboro10 @ 38Fort Payne  
Samson16 @ 23New Brockton  
Westminster Christian14 @ 17Sumiton Christian  
Barbour County22 @ 21Wicksburg  
Vinemont14 @ 32Holly Pond  
Montgomery Academy21 @ 40Trinity Presbyterian  
Lynn28 @ 63Marion County  
Cleveland45 @ 9Cold Springs  
Ashford Academy21 @ 26Evangel Christian Academy  
Leroy42 @ 14Millry  
Geneva7 @ 14Pike County  
Cottonwood50 @ 51Houston County  
Falkville0 @ 48West End (Walnut Grove)  
St. Jude Educational Institute67 @ 0Fayetteville  
Satsuma12 @ 50Foley  
Priceville20 @ 70West Limestone  
Pleasant Valley0 @ 34Ider  
Billingsley32 @ 12Central (Hayneville)  
Oak Grove61 @ 32Tarrant  
Lowndes Academy12 @ 47Crenshaw Christian Academy  
Winfield35 @ 13Carbon Hill  
Abbeville Christian Academy39 @ 14Meadowview Christian  
Cordova48 @ 27Winston County  
South Choctaw Academy6 @ 48Morgan Academy  
Montevallo35 @ 20Hale County  
Danville22 @ 41Rogers  
Hatton20 @ 21Lamar County  
Hatch58 @ 27Thorsby  
Goshen15 @ 23Zion Chapel  
Colbert Heights34 @ 21Lexington  
Phillips6 @ 32Hackleburg  
Crossville21 @ 6Kate Duncan Smith DAR  
Pisgah35 @ 15Randolph  
Akron6 @ 42Donoho  
Valley Head13 @ 49Collinsville  
Ohatchee7 @ 31Westbrook Christian  
Sumter Academy44 @ 35Cornerstone Christian (Columbiana)  
Good Hope0 @ 55Dora  
Gaylesville14 @ 34Cedar Bluff  
Cottage Hill Christian Academy12 @ 57Mobile Christian  
Pike Liberal Arts6 @ 0Lee-Scott Academy  
Autaugaville13 @ 21Keith  
Winterboro59 @ 12Verbena  
Gaston47 @ 8Woodville  
Clements14 @ 45Elkmont  
Phil Campbell7 @ 41Sulligent  
McKenzie6 @ 48Brantley  
Decatur Heritage Christian Academy28 @ 48Sipsey Valley  
South Lamar34 @ 13Meek  
Jacksonville Christian Academy6 @ 42Coosa Christian  
South Montgomery County Academy7 @ 40Chambers Academy  
Marion8 @ 34Isabella  
Butler8 @ 56Douglas  
Waterloo62 @ 34Tharptown  
Holy Spirit Catholic0 @ 61Pickens County  
Vina0 @ 44RA Hubbard  
Victory Christian12 @ 55Fultondale  
New Life Christian76 @ 62Flint Hill Christian  
Brooklane Baptist31 @ 47Trinity Christian (Oxford)  
Lee (Montgomery)16 @ 6Lanier  
Johnson (Huntsville)28 @ 30Lawrence County  
Southside (Gadsden)35 @ 41Madison County  
Clay County54 @ 8Central of Coosa County  
Mount Vernon Presbyterian GA 21 @ 55Springwood  

Legend:

Playoff Game
##
SRS Prediction (The team is favored by that many points.)